Dedikodular doğru çıktı… Meğer gerçekten hamileymiş! Özel gecede bebek sürprizi!

En az ödül kazananlar kadar merak uyandıran bu bölüme bu yıl bir zamanlar rol aldığı diziyle hafızalara kazınan ünlü yıldız damgasını vurdu. Daha doğrusu gecenin sürprizi ondan geldi.

Geçen yılın ekim ayında evlenen yıldız, karnı burnunda bir şekilde kırmızı halıya çıktı. Böylece daha önce yakın çevresi dışında herkesten gizlediği hamilelik haberini de ilan etmiş oldu.

KARNI BURNUNDA KIRMIZI HALIDA 
96’ncı Oscar Ödülleri gecesinin bu büyük sürprizi Vanessa Hudgens’ten geldi. İnternet üzerinden tanıştığı Cole Tucker ile geçen yılın ekim ayında evlenen 35 yaşındaki Hudgens, kırmızı halıya karnı burnunda bir şekilde çıktı.

Hamileliğini bu şekilde herkese duyuran Hudgens’ın keyfinin yerinde olduğu görüldü. Siyah dar elbisesi içinde gözler önüne serdiği karnı da doğumunun çok da uzak olmadığını gösterdi.

Bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen High School Musical adlı yapımla tanınan Hudgens’ın hamile olduğu aslında bir süredir konuşuluyordu.

DOSTA DÜŞMANA BEBEK HABERİNİ VERDİ 
Hatta balayına çıktıklarında da beyaz mayosu içinde karnı uzaktan bile belli oluyordu. Fakat güzel yıldız Oscar kırmızı halısına çıkana kadar bu konuda kesin konuşmamıştı. Bu özel gecede de yakında anne olacağını kırmızı halıda duyurmuş oldu.

Vanessa Hudgens, Cole Tucker ile evlenmeden önce sahip olduğu bütün servete rağmen gelinlik fiyatlarının pahalı olduğundan yakınmıştı. Hatta yıldız “en iyisi kaçarak evlenmek” bile demişti.

Vanessa Hudgens ile Cole Tucker, 2020 yılında flört etmeye başladılar. Bir sonraki yılın şubat ayında da ilişkilerini kamuoyuna duyurdular.

Cole Tucker, Vanessa Hudgens’e iki yıllık flörtün ardından evlenme teklif etti. Teklifi kabul eden Hudgens mutlu haberi de yine sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı. Ardından da “Daha mutlu olamazdık” diye yazdı..

İNTERNET ÜZERİNDEN TANIŞTILAR
Hudgens, nişanlısıyla nasıl tanıştıklarını da Today adlı programa konuk olduğunda anlatmıştı. Genç yıldız, Tucker ile ilk kez bir Zoom toplantısı sırasında tanıştıklarını söyledi.

Toplantının ardından Cole Tucker’ı Instagram’da takip etmeye başladı anlattığına göre. Tucker da boş durmamış ve hemen ona direkt mesaj göndermiş. Bu şekilde başlayan ilişkileri de bugünlere uzandı genç çiftin.

Vanessa Hudgens’a göre bu yaşadıkları “modern çağların aşk öyküsü..”

2024 Oscar gecesinin sürprizi Vanessa Hudgens’tan geldi.

OSCAR KIRMIZI HALISINDAN YANSIYANLAR
96’ncı Oscar Ödülleri gecesinin kırmızı halısında şu ana kadar en çok konuşulan kişi Vanessa Hudgens oldu. Ama diğer konuklar da ondan hiç geri kalmadı. İşte özel gecenin kırmızı halısından objektiflere yansıyan görüntüler.

İngiliz oyuncu Brittany Snow, parlak sarı elbisesiyle kırmızı halıya çıktı.

Nikki Garcia, tercihini ten rengi kıyafetten yana kullandı.

Keltie Knight, belinden aşağısı fiyonklu pembe elbisesiyle kırmızı halıda.

Julianne Hough, Oscar gecesi için askısız bir kıyafet seçti. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x