Şebnem Bursalı’nın ıstakoz masasından neler çıktı: Yeğen dedi kim çıktı

Gittiği Monaco’da yediği ıstakozun fotoğrafını paylaştığı için günlerdir gündem düşmeyen AKP İzmir Milletvekili eski gazeteci Şebnem Bursalı’ya hem parti içinden hem de muhalefetten çok sayıda tepki gelmişti. Bursalı bugün yaptığı bir sosyal medya paylaşımda özür diledi.

Istakoz açıklaması yapan Bursalı “suçu” CHP’ye attıGüncel

Yaptığı paylaşımda, “Yoğun geçen seçim çalışmalarımız ardından yurtdışında yaşayan ailem ve yeğenlerimle bayram tatilini geçirmek üzere gittiğimiz bir restoranda hiç adetim olmayan bir yemek paylaşımı yapmam kamuoyunda haklı tepkiye sebep olmuştur.” diyen Bursalı “30 yıllık gazeteci ve şimdi de milletvekili olarak sosyal medya paylaşımlarımda bugüne kadar yapmadığım bu hata için tüm kamuoyundan özür dilerim.” ifadelerini kullandı.

“YEĞEN” DEDİ KİM ÇIKTI

Bursalı Monaco yat limanında yediği yemekte yeğenleri ve ailesi olduğunu ifade etmişti. Odatv yemeğe ilişkin kimsenin görmediği ayrıntıyı yakaladı. Bursalı’nın ailemleyim dediği yemekte, arkadaşı Likit Kimya şirketinin sahibi Ahmet Aksoy’da yer aldı. Bursalı ile Aksoy’un uzun zamandır arkadaş oldukları ve birlikte sıkça vakit geçirdikleri öğrenildi. İkiliyi ortak arkadaşları Seyhan Sapmaz tanıştırdı.

SEYHAN SAPMAZ KİMDİR
Adanalı ünlü Sapmaz Ailesi’nin ex gelini Seyhan Sapmaz’ın Şebnem Bursalı ve Ahmet Aksoy ilişkisinde çifti tanıştıran isim olduğu iddia edildi.
Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Seyhan Sapmaz’ın adı en son torununa Çırağan Sarayı’nda düğün yapmasıyla gündeme gelmişti. Bu düğüne yakın arkadaşı Şebnem Bursalı da katılmıştı.

Şebnem Bursalı yakın arkadaşları ile Milano tatilinde. Fotoğrafta Seyhan Sapmaz ve Ahmet Aksoy’da bulunuyor.

Bursalı ve Aksoy daha önce de 2023 yazında Bodrum’daki Orkide balıkta da görüntülenmişti. İkilinin herkesin içindeki samimi halleri dikkat çekti.

Bursalı milletvekili olduğunda, arkadaşları tarafından gönderilen kutlama pastasının sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Paylaşımda Ahmet Aksoy’da etiketlendi.

MÜGE ANLI’NIN PROGRAMINDA

Şebnem Bursalı geçtiğimiz aylarda Müge Anlı’nın programına katılmıştı. Ahmet Aksoy programa bir not göndererek Anlı’nın yeni yayın dönemini kutlamıştı. Anlı daha sonra Aksoy için Şebnem Bursalı ile ortak arkadaşımız ifadesini kullanmıştı.

Bursalı daha önce Aksoy’un merhum bir yakını için paylaşımda bulunmuştu.

Bursalı aynı zamanda Aksoy’un Bodrum’daki Acustic isimli teknesini de birçok kez ziyaret etti. Bursalı ve Aksoy kutlamalarda arkadaş toplantılarında sık sık bir araya geliyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x